System zadaszenia tarasu to obecnie jeden z najchętniej wybieranych sposobów na to, aby móc odpoczywać blisko natury i w cieniu. Nowoczesne pergole tarasowe sprawią, że taras chroniony będzie przed silnym słońcem, a użytkownicy cieszyć się będą wysoką estetyką otoczenia. Jak wznoszone są pergole?

System zadaszenia tarasu w konstrukcji modułowej

Odpoczynek blisko domu warto odpowiednio zaplanować – dysponując tarasem, możemy zaprojektować go tak, aby dawał poczucie komfortu i chronił przed silnym słońcem. Zadaszenie tarasu to chętnie wykorzystywana metoda na cień – pergole metalowe projektowane są w taki sposób, aby uzupełniać przestrzeń, wyznaczać precyzyjnie przestrzeń wypoczynkową i aby dawać radość! System zadaszenia tarasu wznoszony jest modułowo – elementy konstrukcji wykonane są z aluminium malowanego proszkowo, co chroni je przed działaniem wilgoci i zmiennych warunków atmosferycznych. Konstrukcja posiada wbudowaną rynnę dachową, która pozwala na odprowadzanie deszczówki poza obręb pergoli. Wiele uwagi przyciąga dach konstrukcji, który wykonany jest z ruchomych lameli. Lamele obracają się wokół własnej osi, a o ich pozycji decydują użytkownicy pergoli. System zadaszenia tarasu pozwala decydować o tym, jak wiele światła wpada pod pergolę.

System zadaszenia tarasu z dodatkami

Aby wypoczynek blisko domu był jeszcze przyjemniejszy, system zadaszenia tarasu można uzupełnić o funkcjonalne dodatki: rolety frontowe i boczne. Rolety pozwolą na zachowanie wysokiego stopnia prywatności, ochronią również przed promieniami zachodzącego słońca. Rolety tworzone są z materiałów o podwyższonej odporności na ścieranie, wilgoć i zmienne warunki atmosferyczne. Rolety nie posiadają ruchomych lameli, ustawienie elementów jest stałe.

 

 

 

Author

Comments are closed.