Stworzenie wygodnej strefy wypoczynkowej blisko domu nie jest dzisiaj wyzwaniem – dzięki szerokiej ofercie topowych producentów mebli możemy wybrać wygodne komplety wypoczynkowe, komplety kawowe czy jadalniane, idealnie dopasowane do naszych potrzeb. O czym pamiętać kupując nowoczesne meble ogrodowe? Jaki komplet wybrać, by odpoczywać wygodniej?

Kolekcje meblowe – funkcjonalne meble technorattanowe

Wśród licznych propozycji producentów warto zwrócić uwagę na meble technorattanowe – technorattan znany jest od dawna, od kilku lat projektanci proponują nam meble z tego tworzywa w odświeżonej wersji. Nowoczesne meble technorattanowe odznaczają się świetnymi parametrami technicznymi, modną linią oraz wysoką precyzją wykonania. Meble takie sprawdzą się świetnie zarówno w ogrodach, jak i na tarasach czy balkonach – mówią pracownicy sklepu meblowego oltre.pl. Meble technorattanowe doskonale spisują się w najmodniejszych aranżacjach: skandynawskich, rustykalnych, nowoczesnych. 

Konstrukcja mebli technorattanowych

Tajemnica trwałości mebli technorattanowych tkwi w ich budowie – projektanci wykorzystują wysokiej klasy tworzywa i materiały, aby oferowane produkty wyglądały doskonale przez wiele lat. Konstrukcja mebli opiera się na aluminiowych stelażach – zastosowanie lekkich konstrukcji pozwoliło na znaczne obniżenie wagi mebli. Aluminium jest malowane proszkowo – oznacza to, że jest ono zabezpieczone przed działaniem wilgoci i pojawianiem się ognisk korozji. Okrycie mebla to plecionka technorattanowa – materiał ten nie jest podatny na ścieranie, płowienie. Na wiele lat zachowuje swój żywy kolor. Plecionka technorattanowa ma nieporowatą budowę, przez co nie wchłania brudu, jej czyszczenie nie sprawia żadnych problemów. Kolekcje technorattanowe dostępne są w szerokiej gamie kolorów, przez co bez trudu dobierzemy meble dopasowane do istniejącej aranżacji. 

Author

Comments are closed.