Zaprojektowanie wygodnego miejsca wypoczynkowego blisko domu jest dzisiaj bardzo proste. Dzięki licznym meblom i dodatkom, ogród zyska nowej oprawy i ciekawego charakteru. Wśród najchętniej wybieranych są pergole i krzesła do altany. Czy takie rozwiązanie sprawdzi się w naszym ogrodzie?

Pergola i wygodne krzesła do altany

Pergole ogrodowe cieszą się sporym zainteresowaniem – te nowoczesne konstrukcje dokładnie wyznaczają obszar wypoczynkowy, zapewniają cień i nadają przestrzeni elegancji. Pergole ogrodowe wznoszone są modułowo, z elementów aluminiowych, dach pergoli tworzą ruchome listwy. W cieniu pergoli warto ustawić wybrane meble wypoczynkowe. Wiele osób decyduje się, by pod pergolą stworzyć przytulne miejsce do podawania kawy czy posiłków. W tym celu konieczne jest wybranie stołu i krzeseł. Krzesła do altany zaskoczą pod wieloma względami!

Jakie krzesła do altany wybrać?

Najpopularniejsze krzesła do altany to bez wątpienia modele technorattanowe. Komplety wykonane z tego tworzywa cenione są za wysoką jakość, trwałość, doskonałe parametry techniczne, ale też wygląd. Meble z technorattanu nie odkształcają się, nie są podatne na zmienne warunki atmosferyczne. Krzesła do altany tego typu dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych.

Drugą propozycją są nowoczesne krzesła aluminiowe. Takie meble tworzone są na stelażach aluminiowych, które odznaczają się lekkością oraz zabezpieczeniem przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. W krzesłach takich siedziska i oparcia wykonywane są z elastycznych siatek. Ciekawą opcją są krzesła aluminiowe, w których siedziska wykreowano z trwałych lin.

Wielu kupujących szuka krzeseł rattanowych. Takie krzesła wyplatane są ręcznie z pnączy pochodzących wyłącznie z plantacji o zrównoważonym rozwoju. Dzięki takiemu rozwiązaniu chronione jest środowisko naturalne.

 

Author

Comments are closed.