Depilacja laserowa pozwala na permanentne pozbycie się owłosienia z danej partii ciała po przeprowadzeniu kilku zabiegów. Pozwala to nie tylko na zapewnienie sobie idealnie gładkiej skóry do końca życia, ale również w przyszłości oszczędność czasu i pieniędzy na regularnym zakupie urządzeń i akcesoriów depilacyjnych. Wszystkie zabiegi nie mogłyby się odbyć bez głównego narzędzia – jest nim dobry laser.

Rodzaje laserów do depilacji

Laser do depilacji jest głównym elementem całego zabiegu. To za jego pośrednictwem dzieje się cała magia. Emituje on wiązkę światłą o określonej długości fali, którą wyłapuje melanina. Dzięki temu może się nagrać i w takiej formie zniszczyć cebulki włosowe. Nie mają możliwości do regeneracji, więc nigdy już nie wyprodukują włosów.

Laser laserowi nie równy. Na rynku występują różnego rodzaju lasery, a najlepsze z nich unowocześnione są w dodatkowe nowinki technologiczne sprawiające, że zabiegi są efektywniejsze i przyjemniejsze. Salony depilacja.pl wykorzystują takie lasery jak:

-Laser diodowy SPEC3 Hybrid ; jest kompozycją składającą się z trzech technologii w jednym urządzeniu! To fantastyczne wyjście dzięki któremu laser jest idealnie przystosowany do każdego rodzaju skóry, którą naświetla. Do technologia aleksandrytowa, diodowa oraz neodymowo-yagowa. Inne lasery z reguły prezentują tylko jedną technologie. Dzięki temu laser może być skuteczny do jasnej, zwykłej i ciemnej karnacji!

Zobacz: rodzaje laserów do depilacji – Depilacja.pl

-Laser diodowy LightSheer; wyposażony jest w wiele nakładek, które mogą być najlepiej przystosowane do danej partii skóry, która depilują. Dla mniejszych części ciała jak pachy przydadzą się mniejsze nakładki, a dla większych jak uda większe nakładki. Dodatkowo posiada jednoczesną technologię chłodzenia skóry, która zmniejszy efekty niepożądane w postaci pieczenia.

Podsumowanie

Dobry laser do depilacji jest bardzo ważny dla każdego salonu. Bez dobrego lasera ciężko przeprowadzić efektywny proces depilacyjny, który byłby komfortowy dla klienta. 

Author

Comments are closed.