Depilacja laserowa pozwala na permanentne pozbycie się owłosienia z danej partii ciała po przeprowadzeniu kilku zabiegów. Pozwala to nie tylko na zapewnienie sobie idealnie gładkiej skóry do końca życia, ale również w przyszłości oszczędność czasu i pieniędzy na regularnym zakupie urządzeń i akcesoriów depilacyjnych. Wszystkie zabiegi nie mogłyby się odbyć bez głównego narzędzia – jest nim dobry laser.

Rodzaje laserów do depilacji

Laser do depilacji jest głównym elementem całego zabiegu. To za jego pośrednictwem dzieje się cała magia. Emituje on wiązkę światłą o określonej długości fali, którą wyłapuje melanina. Dzięki temu może się nagrać i w takiej formie zniszczyć cebulki włosowe. Nie mają możliwości do regeneracji, więc nigdy już nie wyprodukują włosów.

Laser laserowi nie równy. Na rynku występują różnego rodzaju lasery, a najlepsze z nich unowocześnione są w dodatkowe nowinki technologiczne sprawiające, że zabiegi są efektywniejsze i przyjemniejsze. Salony depilacja.pl wykorzystują takie lasery jak:

-Laser diodowy SPEC3 Hybrid ; jest kompozycją składającą się z trzech technologii w jednym urządzeniu! To fantastyczne wyjście dzięki któremu laser jest idealnie przystosowany do każdego rodzaju skóry, którą naświetla. Do technologia aleksandrytowa, diodowa oraz neodymowo-yagowa. Inne lasery z reguły prezentują tylko jedną technologie. Dzięki temu laser może być skuteczny do jasnej, zwykłej i ciemnej karnacji!

Zobacz: rodzaje laserów do depilacji – Depilacja.pl

-Laser diodowy LightSheer; wyposażony jest w wiele nakładek, które mogą być najlepiej przystosowane do danej partii skóry, która depilują. Dla mniejszych części ciała jak pachy przydadzą się mniejsze nakładki, a dla większych jak uda większe nakładki. Dodatkowo posiada jednoczesną technologię chłodzenia skóry, która zmniejszy efekty niepożądane w postaci pieczenia.

Podsumowanie

Dobry laser do depilacji jest bardzo ważny dla każdego salonu. Bez dobrego lasera ciężko przeprowadzić efektywny proces depilacyjny, który byłby komfortowy dla klienta. 

Author

Comments are closed.

http://etapolska.pl/czapsy-na-nogach-jezdzca/ https://hexi-dump.org/spodnie-do-jazdy-konnej-zachowaj-komfort-podczas-treningu/ https://banbanbook.com/slownik-terminow-jezdzieckich-wyjasniamy-pojecia-zwiazane-z-wyposazeniem-konia-i-ubiorem/