Okres letni jest czasem, w którym większość osób decyduje się na choćby kilkudniowy wyjazd nad wodę. Spora rzesza kobiet chce w tym czasie prezentować się możliwie najlepiej w atrakcyjnym stroju kąpielowym. Czym należy się kierować wybierając strój, aby był komfortowy i jednocześnie podkreślał wszystkie atuty sylwetki?

Strój na basen

Chcąc kupić strój kąpielowy warto najpierw odpowiedzieć sobie na pytanie czy będzie on przeznaczony do chodzenia na basen czy na plażę. W pierwszym przypadku świetnie sprawdzi się kostium jednoczęściowy, ponieważ nie będzie on ograniczał ruchów wykonywanych podczas pływania, dodatkowo nie zsunie się w trakcie pokonywania kolejnych długości.

Sportowe stroje kąpielowe są robione z materiału, który dobrze przylega do sylwetki i zmniejsza tym samym opór wody w czasie pływania, dzięki czemu możliwe jest szybsze przepływanie długości basenu. Kostium mający służyć do pływania w basenie powinien mieć szerokie ramiączka, które nie zsuną się z ramion w trakcie treningu.

Kostium jednoczęściowy nie tylko na basen

Warto wspomnieć, że obecnie na rynku można znaleźć sporo strojów jednoczęściowych przeznaczonych nie na basen, lecz dla pań chcących pokazać się na plaży. Kobiety chcące zakryć brzuszek powinny rozważyć zakup tankini. Dostępne są modele przylegające do ciała, ale także nieco luźniejsze, dzięki czemu każda pani znajdzie model odpowiedni dla siebie.

W sklepach dostępne są także stroje kąpielowe jednoczęściowe, które nie maskują ewentualnych mankamentów figury, są za to bardzo wygodne. Coraz więcej kobiet decyduje się właśnie na takie modele, ponieważ ładnie się prezentują, dodatkowo nie ma obawy, że zsuną się one podczas pływania czy skakania po morskich falach.

Stroje dopasowane do figury

Odpowiednio dobrane stroje kąpielowe mogą uwydatnić lub ukryć niedoskonałości sylwetki. Z tego powodu warto starannie wybierać model stroju, by dobrze się w nim czuć podczas wakacyjnego odpoczynku. Panie z nieco większymi biodrami powinny rozważyć zakup kostiumu o wzorzystej górze, dzięki temu prostemu zabiegowi uda się nie tylko wyrównać proporcje sylwetki, ale także odciągnąć wzrok od jej niedostatków.

Kobiety z dużym biustem powinny postawić na strój kąpielowy z utwardzanymi miseczkami. W przypadku pań mających niewielki biust lepiej sprawdzą się kostiumy bikini z trójkątnymi miseczkami, modele push up, a także stroje, których górna część ma efektowne marszczenie. Takie stroje są nie tylko wygodne i efektowne, ale także pomogą optycznie powiększyć piersi.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://ekskluzywna.pl/stroje-kapielowe.

Author

Comments are closed.

https://e-halina.pl https://iee802.org https://veryfine.pl