Również balkony czy niewielkie tarasy można zaaranżować w ciekawy sposób – mówią projektanci i architekci. Wystarczy stolik kawowy zewnętrzny oraz dwa wygodne krzesła lub fotele, by blisko domu wykreować niebanalną przestrzeń wypoczynkową. Jaki stolik wybrać? Czym się kierować?

Technorattanowy stolik kawowy zewnętrzny

Decydując się na stolik kawowy zewnętrzny, przede wszystkim musimy wybrać produkt odpowiedni do wykorzystywana na świeżym powietrzu. Wśród rekomendowanych mebli wymienia się przede wszystkim stoliki technorattanowe – są one projektowane zgodnie z obowiązującymi trendami, jak również z myślą o łatwości ich użytkowania. Stolik kawowy zewnętrzny z technorattanu oparto na lekkim, aluminiowym stelażu. Okrycie mebla to plecionka syntetyczna, której struktura nie wchłania kurzu, wilgoci, nie płowieje. Taki mebel, uzupełniony o wygodne fotele, będzie idealnym punktem centralnym na tarasie w czasie lata!

Stolik kawowy zewnętrzny z drewnianym blatem

Lite drewno jest niezwykle cenionym materiałem, również w aranżacji przydomowych przestrzeni. Stolik kawowy zewnętrzny z blatem z drewna eukaliptusowego z pewnością stanie się najpiękniejszą ozdobą przestrzeni wypoczynkowej. Drewno wykorzystane do stworzenia blatu jest odpowiednio zabezpieczone przed wilgocią, jasny kolor wspaniale komponuje się z ciemniejszą ramą mebla, wykonaną z malowanego proszkowo aluminium.

Aluminiowy stolik kawowy zewnętrzny

Stolik kawowy może idealnie wpisywać się w nowoczesne aranżacje tarasu czy ogrodu. Najlepszym rozwiązaniem będzie tu aluminiowy stolik kawowy zewnętrzny. Aluminium to materiał lekki, elegancki, odpowiedni zabezpieczony przed wilgocią i korozją. Stoliki aluminiowe na czas jesieni i zimy warto okryć pokrowcami ogrodowymi – znacząco wydłużą one żywotność mebli i sprawią, że będą się one doskonale prezentować.

Author

Comments are closed.