Profesjonalne i nowoczesne maszyny masarskie cechujące się niezawodnością, a także najwyższą wydajnością działania to sprzęt pożądany przez wszystkich właścicieli biznesów działających w szeroko pojętym przemyśle spożywczym. Tylko sprzęt najwyższej jakości jest w stanie sprostać procesom nieustannej produkcji. Jeżeli prowadzisz tego typu działalność, doskonale zdajesz sobie sprawę, jak ważne są urządzenia przede wszystkim sprawne i wydajne przez wiele godzin. Zapraszamy do zapoznanie się z ofertą ERY Food Machinery, w której znajdziesz specjalistyczne maszyny masarskie i wiele innych profesjonalnych urządzeń.

Maszyny masarskie i spożywcze – nowe i używane

W naszej ofercie znajdziesz używane i nowe maszyny masarskie i spożywcze najwyższej klasy do użytku zarówno w mniejszych, jak i większych masarniach i innych zakładach przetwórstwa mięsnego Posiadamy w asortymencie około 1000 specjalistycznych sprzętów o różnym przeznaczeniu, gabarytach oraz mocy, które przeznaczone są do przetwórstwa i przygotowywania żywności różnego typu. Używany sprzęt, który oferujemy, jest u nas stale serwisowany, dzięki czemu klient otrzymuje urządzenie w doskonałym stanie gotowe służyć mu przez długi czas. Posiadamy maszyny takie jak: maszyny rzeźnicze, kostkownice, masownice próżniowe, wilki masarskie, mieszałki, kutry, nadziewarki próżniowe, kotleciarki, formierki, klipsownice, krajalnice, naważarki, pakowarki próżniowe, separatory, skórowaczki i inne maszyny masarnicze.

Mieszałki spożywcze – doskonały sprzęt do mieszania farszu

Mieszałka do mięsa próżniowa to profesjonalny sprzęt gastronomiczny przeznaczona do dokładnego i szybkiego mieszania różnego rodzaju mięs i farszu w procesie wyrobu wędlin i innych wyrobów garmażeryjnych. Mieszałki spożywcze w naszej ofercie wykonane zostały z mocnych materiałów, zaopatrzone są w nowoczesne silniki elektryczne oraz posiadają atest do kontaktu z produktami spożywczymi. Dzięki nim mieszanie farszu, sosu czy innego płynnego wyrobu stanie się zdecydowanie prostsze i wydajniejsze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą sprzętu masarskiego – zapewniamy najwyższą jakość i przystępne ceny.

Author

Comments are closed.