Salon na tarasie to ciekawa propozycja, która pozwoli na wypoczynek w trakcie lata na najwyższym poziomie. Zaaranżowanie takiej przestrzeni nie jest trudne – do wyboru mamy wiele interesujących kolekcji meblowych oraz dodatków, które urozmaicą przestrzeń. Co wybrać?

Salon na tarasie w nowoczesnym stylu

Nowoczesny salon na tarasie to miejsce praktyczne, z którego można korzystać na wiele sposobów. Podstawą powinny być tu trwałe, ale i eleganckie meble Wśród najchętniej wybieranych wymienia się kolekcje technorattanowe. Ich największą zaletą jest bez wątpienia szeroki wybór elementów, dzięki czemu uda się dostosować przestrzeń do własnych potrzeb. takie meble ogrodowe sprawią też, że miejsce do relaksu będzie zachwycać wizualnie. W kolekcjach technorattanowych znaleźć można leżanki ogrodowe, fotele, sofy narożne, krzesła, stoliki, wiszące fotele w kształcie kokonów. Uzupełnieniem kolekcji są donice technorattanowe. Nowoczesny salon na tarasie warto osłonić przy pomocy pergoli. Pergola to funkcjonalna konstrukcja modułowa, która pozwala na osłonięcie wybranej przestrzeni. Pergole wznoszone są z elementów aluminiowych, ich dach tworzą ruchome lamele. Użytkownicy decydują o tym, jak wiele światła wpada przez dach na taras.

Klasyczny salon na tarasie

Jak wykreować klasyczny taras, na którym możemy odpoczywać w gronie bliskich czy też podejmować gości kawą? Salon na tarasie warto ozdobić meblami rattanowymi, które cieszą się obecnie olbrzymim zainteresowaniem. Rattan wykorzystywany do produkcji mebli rattanowych pozyskiwany jest z plantacji o zrównoważonym rozwoju. Oznacza to, że produkcja mebli nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne. Meble rattanowe warto ustawić w cieniu nowoczesnego parasola ogrodowego. Taki salon na tarasie zachęcać będzie do odpoczynku.

Author

Comments are closed.