Planujesz zakup okularów? Masz dylemat, czy wybrać oprawki metalowe, czy plastikowe? Jeśli nie wiesz, na co się zdecydować, przeczytaj artykuł, który powinien ułatwić Ci wybór idealnego modelu!

Okulary metalowe męskie i damskie – lekkie, trwałe i eleganckie

Zarówno okulary męskie metalowe, jak i ich damskie odpowiedniki od wielu lat cieszą się dużą popularnością. Dlaczego? Głównie ze względu na to, że są one lekkie, a zarazem trwałe. Posiadają one wzmocnioną budowę, przez co nie powinny się odkształcać, co znacząco przedłuża ich żywotność. Oprawki metalowe są również odporne na korozję.

 

Kolejnym aspektem, o którym warto wspomnieć, jest to, że metalowe okulary posiadają regulowane noski – coś, z czym nie spotkamy się w ich plastikowych odpowiednikach, przez co łatwiej je dopasować do kształtu nosa i twarzy. 

 

Dla wielu osób okulary metalowe są symbolem elegancji. Trudno się temu dziwić! Śmiało można powiedzieć, że pasują do większości stylizacji, w tym również tych biznesowych. Doskonale uzupełnią wyjściowy strój w postaci marynarki czy garnituru, świetnie prezentując się na twarzy i podkreślając charakter całego ubioru.

Okulary z tworzywa sztucznego – one również mają swoje plusy!

To, że metalowe okulary mają wiele zalet, nie znaczy, że oprawki z tworzywa sztucznego są gorsze! Przyglądając się im z bliska, również zauważymy, że są lekkie i jednocześnie trwałe. Co więcej, mogą przybierać one tak naprawdę dowolne kształty, co znacząco ułatwia dobór modelu dopasowanego do kształtu twarzy. Okulary z tworzywa sztucznego świetnie kryją również grubość soczewek okularowych. Są one również dobrą opcją dla osób chcących „wyróżnić się z tłumu” – wszystko za sprawą finezyjnych kształtów, a także różnych opcji kolorystycznych.

 

Szukasz stylowych okularów z tworzywa sztucznego? Ciekawe modele znajdziesz na https://piekneoksy.pl/oprawki-damskie-plastikowe/ – na stronie internetowej dostępne są również warianty dla mężczyzn – sprawdź już dziś!

 

Author

Comments are closed.