Jeśli Twoja kuchnia nadszarpnięta jest zębem czasu, nie stać Cię w tej chwili na kosztowny remont, Wally przedstawia Ci pomysł, który możesz wcielić w życie. Osoby kochające gotować i spędzać czas w kuchni kilka godzin dziennie chcą, by to pomieszczenie było dla nich nie tylko praktyczne, ale również estetyczne. Jednym ze sposobów, aby nieco upiększyć jej wygląd, jest fototapeta na ścianę, która z powodzeniem zastąpi stosowane w dalszym ciągu płytki jako element wykończenia. Fototapety do kuchni na ścianę to miły dla oka element, np. w postaci ilustracji wodospadu, lasu lub zimowej scenerii. Szukasz niekonwencjonalnego pomysłu na wystrój kuchni? Zapraszamy do Wally!

Fototapety w kuchni zamiast płytek – zrób remont niskim kosztem

Fototapety do kuchni wystarczy przetrzeć wilgotną ścierką. Nie wymagają stosowania chemicznych produktów do ich czyszczenia. Idealnie sprawdzą się w mniejszych metrażowo kuchniach, np. bloków z wielkiej płyty. Zazwyczaj w kuchni, między blatem a szafkami, znajdują się płytki. Zastąpić je można właśnie fototapetami w postaci motywów owoców, kwiatów, krajobrazów lub tapet z własnymi grafikami. Fototapeta gotowa jest do montażu zaraz po wyjęciu z opakowania. Czeka na Ciebie ponad setka naklejanych grafik na ścianę. Wybierz swój ulubiony motyw!

Ścienne dekoracje, które dodadzą szyku Twojemu mieszkaniu

Fototapety mają na celu wypełnić całą ścianę. A co w sytuacji, gdy chcemy ukryć tylko niektóre jej defekty? Sprawdzą się do tego obrazy i reprodukcje obrazów do salonu i sypialni. Jeśli masz artystyczną duszę, lubisz ciekawe kompozycje i przebywając blisko sztuki czujesz się spełniony, obrazy będą dobrym rozwiązaniem, aby Twoje mieszkanie nabrało nieco więcej energii. To dekoracje ścienne, które fantastycznie dopełnią aranżację Twojego wnętrza. 

Wally, to sklep internetowy działający od 2009 roku. W ofercie znajdziesz ponad 15 tys. produktów do biura i domu, m.in. tablice kredowe, tabliczki informacyjne, planery, szablony wielorazowe i wiele innych. Sprawdź je wszystkie już teraz!

 

Author

Comments are closed.