Od teraz legnickie firmy mogą promować swój biznes jeszcze szerzej w Internecie. Specjalnie dla mieszkańców i przedsiębiorców powstał nowy portal regionalny – Legnica365.pl. Jest to baza firm, które świadczą swoje usługi na terenie Legnicy. W szybki sposób możemy znaleźć firmę z interesującej nas tematyki, sprawdzić mapę dojazdu, cennik i godziny otwarcia lokalu. Przedsiębiorcy mogą z kolei poznać się szerszej grupie osób. 

Baza firm na terenie Legnicy

Internet jest źródłem informacji dotyczących wielu zagadnień. Szukamy w nim przepisów kulinarnych, pozyskujemy wiedzę z różnych dziedzin, oglądamy interesujące nas filmy. Dla użytkowników Internetu jest to również miejsce, gdzie szukają usług na terenie miejsca zamieszkania. Portal miasta Legnica powstał dla jej mieszkańców i przedsiębiorców. To witryna, w której wypromujemy swój biznes i ułatwimy nowych klientom dotarcie do naszego przedsiębiorstwa. Wystarczy opublikować wpis reklamowy dotyczący usług, zamieścić w nim najważniejsze informacje i dać się poznać szerszej grupie odbiorców. To szansa na dotarcie od mieszkańców Legnicy i okolicznych miejscowości, którzy codziennie dojeżdzają do pracy i na zakupy z powiatu legnickiego. To ponad 100 tyś. mieszkańców całego regionu. Dodaj firmę do katalogu i wyróżnij się na tle konkurencji.

Jakie kategorie znajdę na Legnica365.pl?

Jeśli szukasz podologa, dentysty, wypożyczalni samochodów, warsztatów, wulkanizacji lub kosmetyczki na terenie Legnicy, wszystkie te branże dostępne są w jednym z największych lokalnych portali z bazą firm w regionie. Oczywiście to nie wszystko, bo kategorii branż jest kilkadziesiąt. Na Legnica365 sprawdzisz opinie klientów, adres prowadzenia działalności wraz z dojazdem i krótki opis firmy wraz z usługami. 

Znajdź interesującą Cię tematykę dostępną w serwisie. Poznaj legnickie firmy jeszcze bliżej i skorzystaj z ich usług. Witryna została stworzona z myślą o mieszkańcach Legnicy, aby ułatwić im szybsze poszukiwanie firm na terenie Legnicy. 

Author

Comments are closed.